Ta strona używa plików cookies. Więcej w polityce prywatności.

Unraid

Unraid

Najlepsze oprogramowanie serwera NASUnraid.pl idzie na YouTube :)

Wprowadzono:

Witam w kolejnym wpisie dotyczącym systemu Unraid. Wpis ten otwiera nowy rozdział w bardzo krótko istniejącym blogu unraid.pl.

W związku z tym że mam dość mało czasu a jednak chciałbym kontynuować działanie tej strony i przekonywać Was do korzyści płynących z używania systemu unraid, postanowiłem wybrać się na Youtube. Trochę się tego obawiałem ponieważ ani nie jestem dobrym pisarzem ani nie jestem dobrym mówcą i nie wiem jak mi to będzie wychodziło. Także nie wiem jak zostanie to przyjęte. To tyle z minusów. Plusów takiej decyzji jest o wiele więcej. Po pierwsze szybkość - nagram film w którym pokazuję pewne rzeczy i przy tym postaram się opowiadać i wyjaśniać co robię. Nie wiem jak mi to będzie wychodziło ale na pewno zaoszczędzę na czasie bo pisanie opowieści o tym co robię w miarę zrozumiale do łatwych nie należy i na pewno jest bardziej czasochłonne niż nakręcenie screenu z czynnościami wykonywanymi w systemie.

Pierwszy film na kanał już wrzucony. Jest to tylko tzw. tytułem wstępu. Nie wyszło mi to najlepiej ale nie będę sto razy tego nagrywał bo nie jestem Spielberg żeby walczyć o Oscara. Najważniejsze, że pierwszy krok już zrobiony i myślę że jakość moich materiałów będzie wzrastała.

W związku z powyższym dojdzie do kilku zmian na blogu. Troszkę pozmieniam stronę wizualną (przynajmniej taki mam zamiar) bo doszedł update oprogramowania do wyższej wersji dającej nowe możliwości.

Jeśli starczy mi czasu to może dogram jakieś filmy do poprzednich postów choć nie wiem czy jest sens bo tam chyba to wszystko jest w miarę dobrze opisane.

Od teraz mechanizm prowadzenia bloga też się zmieni. Będę robił wstępniak do tematu na blogu a potem już filmik z kanału z youtube’a. Wjedzie filmik na kanał i równocześnie będzie wchodził temat na bloga razem z odnośnikiem albo z samym filmem w poście.

Także zapraszam do śledzenia i kanału i bloga. Poniżej pierwszy film: "Tytułem wstępu". Film ten możecie również zobaczyć na kanale unraidPL

Pozdrawiam

Napędzane przez:


© 2020 MarcinK Napisz do mnie